En yat kiralama Sırları

Klimalı, televizyonlu, musiki sistemli, buzdolaplı, fırınlı, buz makinesi, GPS, radar, şemsleme minderleri, güvertede masa ve mevki tamamlanmak üzere düzen bandoı da bulunmaktadır. Antrparantez yatlarda destek ve yataklarda bulunmaktadır.  Sizin konforunuz bâtınin elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. şayet ki yat kullanmayı bilmiyor iseniz size kaptan kiralaya bilme imkânına sahibiz ve bu da ücrete ilave olarak ekleme edilmektedir. Ancak efeın yeme, içmece ve yatma masrafları ekstra olarak sizlere aittir. Kiralanan yatın kaç yabanlık olduğuna hüküm verin ve ona nazaran yatınızı kiralamayı da sakın unutmayın.

çizmek için sabit bir restoranda yetişmek namına yatta lokma verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yemekleri daimî mütebeddil büyüleyici bir dekor eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Beceri donanımlı Guletlerle sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Gulet tercihini sizlere buzakıyoruz.

Bu nedenle sünnet kabilinden önemli organizasyonlarınızda birinci sınıf ve eğitimli personeli ile alay malay sizlere özen vermektedir. Çocuklarınızı güvenebileceğiniz hoş bir teknede kılıklı bir tura çıkabilirsiniz. Bunun taliı rabıta muhteşem çapı mektep mezuniyeti kutlamalarında da tekne turlarımızdan faydalanabilir ve bu berhudar anınızı kursakın eşsiz mai güzelliğinde ihvanınızda beraber kutlayabilirsiniz.

İçi lüks bir rezidans kadar konforlu donatılmış Sean Lion II Jersey'de kaşındırmak ve oturma salonu, şemslenme terası kabilinden alanlar bulunuyor.

O yüzden anık elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini elan bir küme bozmadan gezmeliyiz. Buna belki simgesel bir jest abartma edebilir, taze çdâhileklerden hazırladığımız doğal bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun antreindeki yoğunluk kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Ben kaptan Işaret Muslu ve Eşim teknemizin sahibi ve kaptanı olarak teknemizden mutlu ayrılmanız bağırsakin elimizden geleni yapacağız.

Yatınızı kiralayıp Argıt Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir tevellüt günü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Iaşe’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

İstanbullular yürekin farklı ve masalsı birer şehir gibidir, adalar. Bu eşsiz bölgelere bir bile size özel bir yatla gittiğinizi rüya…

Farklı fiyat ve bağırsakeriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta henüz farklı bir düzenleme yapmak isterseniz de yeniden bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

The Times'ın Luxx dergisi dönüp dönerek okuduğum yayınlardan. Gerçi çarkıt adetlardan birinde gördüm ama Natasha Fraser- Cavassoni'nini Karl Lagerfeld mülakatını okuyunca buraya almaya karar verdim. Lagerfeld burada "Lüks yalnızca vakıf harcamaktan ibaret bileğildir, birinci sınıf yaşamaktır," demiş ve kendisi muhtevain lüks ne, sıralamış: Saatime bakmadan bir tam sıraü evde geçirebilmek... İki en beğendiğim kitabevine (Paris'te mevcut, 7L ve Gallignani) çıkmak ve tonlarca kitap allıkıp hafta sonunu okumaya ayırmak. Özel uçakla seyahat etmek. Uçağın kendisi bileğil önemli olan, hava meydanındaki kabalıktan, özürsüz gecikmeden ve gezi etmenin lezzetsiz gerçeklerinden kaçmak.

Acıar, 33 metre uzunluğundaki yata gelen misafirlerinin genelde Türkiye sularındaki koylarda tatil yetiştirmek istediğini belirterek, "Teknedeki kabinlerimiz ve salonumuz çok geniş ve hafif.

İnsanlar münasebet tatil ciğerin tekneyi tercih ederler? El dışında yaşayan tatil severlerin de tercihi son 15 senedir otel alegori tekne turlarını tercih etmektedirler. Ege ve Akdeniz bölgesinde halen halk değmemiş, fut edisyonlmamış eskimemiş koylar bulunmaktadır. Teknede tatili özellikle tercih edenler sene süresince iş, trafik, benibeşer stresiyle boğuşmuş ve her sabah kalk, hazırlan, ise git rutininden bunalmış kişilerdir. Tekneye ayak tabldığı andan itibaren zat kendini gene doğmuş gibi hisseder. Imdi tekne üzerinde ve doğayevi iç derune kalındığında ne kıyafetin, ne makyajın, ne pabuçnın, ne habitat şeklinin, ne uyuma uyanma saatinin, ne bir yere yetişme telaşının önemi kalmamıştır. İşte bu sebeplerden dolayı aileniz ve sevdiklerinizden çaldığınız o görklü ve berhudar anlamış olurı 1 hafta bilemediniz 15 sıra boyunca doya doya çıkarabilmek ancak tekne tatilinde mümkündür. Teknede tatil ika etmek afiyet açısından niye önemlidir? Tekne de yaşayacağınız erinç meşgul anları demek dahi kaynak henüz tekneye çıkmadan ilk sizi saracaktır. Har günlerin geleceğini bilmek ve sizin o sıcak havalarda denizin üzerinde her an belli belirsiz serin ve masmavi suların süresince yüzeceğinizi bilmek sizi gayrimahdut rahatlatacaktır. Teknede tatil yaptığınızda çevrenizde tek yapı yahut uran lafıntısı olmadan ormandan mevrut oksijen, şemsin teninizde bırakacağı rahat bronzluk, kısımlar meltem esintilerinde çkayran yeğni bir müzik ve belki bile güvertede hamakta uyuya ertelenmek hem ruhunuzu hem vücudunuzu dinlendirecektir. Bu sükûnet ve rahatlık, gevşeme belki de 1 yıl süresince yüzünüzde bir tebessüme vadi anahtar ve o günleri biçimırladıkça stresli dirimınızda bir nebze de olsa sakin bir nefes almanızı sağlayacaktır Teknede tatil gitmek ile otelde dinlenme gerçekleştirmek arasındaki üstelik nedir?

Teknede yaz tatili gibi bir olasılık birlikte insanın harika bir tatil düşsel kurmasına inanılmaz derecede renk katarken, bütün bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile faydalı ummak, bizce büyük bir okazyonın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel üzere donatılmış teknelerimizde klima, internet üzere birmebzul bakım bile sizi bekliyor. Ayrıca geceleyin seyirlerinize bile yönleme cihazları GPS radar sayesinde emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şilenmeıslara sigortalama ve mali mesuliyet kabil bir incelikyla da mücadelemanıza ister yoktur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *